Taisyklės

KORI KORI žaidimų akademija šiandien – švenčių vaikams vieta, kurioje žaisdami Jie visapusiškai lavinami – intelektualiai, kūrybiškai, emociškai ir fiziškai.

Tėveliai, patvirtindami savo susipažinimą ir sutikimą su žaidimų akademijos KORI  KORI taisyklėmis, turi pasirašyti žaidimų akademijos KORI KORI registracijos žurnale.

Už tyčinį žaidimų akademijos KORI KORI turto sugadinimą atsako vaiko tėveliai ar kiti pilnamečiai asmenys, kurių žinioje yra vaikas. Žaidimų akademijos  KORI KORI sulaužius, ištepus ar kitaip pažeidus įrangą ar patalpas žaidimų akademijoje – privaloma kompensuoti nuostolius. Už šventės metu sugadintą inventorių ar įrangą finansinė atsakomybė tenka šventės užsakovui.

Žaidimų akademijoje KORI KORI privačios šventės metu pramogaujame 3 valandas.

Nustatyti trys laikai – 10:00 -13:00 val; 14:00 -17:00 val.; 18:00-21:00val.

Labai prašome laikytis Jūsų užsakymo metu patvirtinto būvimo kambaryje laiko. Atvykti galite 30 min. iki Jūsų šventės pradžios. Atsisveikinimui bei svečių išlydėjimui prašome pradėti ruoštis likus 15 min. iki Jūsų šventės pabaigos ir kambarį atlaisvinti sutartu laiku, nes po Jūsų šventės gali vykti kita šventė; Šventę galite pratęsti tuo atveju, jei kambarys po Jūsų nerezervuotas kitai šventei.

Vėluojant po gimtadienio išeiti iki 15 min. papildomas mokestis taikomas 10 eurų, o iki 30min. 20 eurų mokestis. Papildoma valanda  – 40 eurų.

Susirgus Jūsų vaikui, gimtadienio šventė perkeliama  vieną kartą  – kitai datai.

Žaidimų akademijoje KORI KORI draudžiama  naudoti konfeti, taip pat valgyti cukraus vatą.

Žaidimų akademijoje KORI KORI tiek vaikučiai, tiek jų tėveliai turi būti be lauko avalynės. Rekomenduojame vaikučiams ir tėveliams turėti kojines/ vidaus batukus.

Švenčiant gimtadienį ar kitą šventę į žaidimų akademiją KORI KORI leidžiama atsineši savo maistą ir gėrimus, kuriuos vartoti galima tik tam skirtose žaidimų akademijos KORI KORI zonoje – prie valgomojo stalo. Maisto NEGALIMA nešioti po žaidimų erdves/ karaokę salę ir ten valgyti.

Po gimtadienio KORI KORI palikite šventės vietą tokią, kokią ją radote. Prašysime susiplauti indus, jeigu naudojote mūsų.

Rezervacijos vaikučių šventėms galioja tik sumokėjus 50 € užstatą, kuris nėra grąžinamas, likusią sumą galima atsiskaityti  gimtadienio dieną.

Žaidimų akademijos erdvė skirta 50 žmonių: 25 suaugusieji ir 25 vaikai.

Kamuoliukų baseine labai smagu, tad tėvelių prašome įspėti vaikučius, kad kamuoliukai po “ žaidimų“ liktų baseine, o ne už jo ribų;

Vaikai žaidimų akademijoje žaidžia prižiūrimi tėvų, administracija neatsako už Jūsų vaikų saugumą;